Ratusz wstrzymuje bezpośrednią obsługę mieszkańców

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 16.03.2020 18:24,
Od środy 18 marca Urząd Miejski w Bielsku-Białej wstrzymuje bezpośrednią obsługę mieszkańców.
Ratusz wstrzymuje bezpośrednią obsługę mieszkańców

W związku z wprowadzonym na terenie Polski stanem zagrożenia epidemicznego w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców od środy 18 marca Urząd Miejski w Bielsku-Białej wstrzymuje aż do odwołania bezpośrednią obsługę stron.

Urząd cały czas będzie pracował normalnie. Wszystkie pilne sprawy będzie można załatwiać telefonicznie, mailowo bądź za pośrednictwem platformy ePUAP.

Interesantów – ale wyłącznie w sprawach związanych ze zgłaszaniem śmierci bliskich i wydawaniem aktów zgonu – będzie nadal przyjmował Urząd Stanu Cywilnego.

Do Urzędu będzie też można zgłosić się osobiście po odbiór dowodu osobistego, ale tylko po wcześniejszym umówieniu się.

Wszystkie te decyzje spowodowane są stanem wyższej konieczności. Dlatego licząc na Państwa zrozumienie bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności i utrudnienia, na które w najbliższym czasie będą Państwo narażeni - poinformował bielski ratusz.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy