Rozbudowa szpitala w Bielsku-Białej nagrodzona

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 27.04.2022 13:05, fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB
Rozbudowa szpitala onkologicznego w Bielsku- Białej została jedną z 10 najlepszych inwestycji komunalnych w Polsce.
Rozbudowa szpitala w Bielsku-Białej nagrodzona

26 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego odbyło się wręczenia nagród w konkursie Top Inwestycje Komunalne. Nagrodę za rozbudowę Beskidzkiego Centrum Onkologii- Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej odebrał prezydent Jarosław Klimaszewski.

Konkurs Top Inwestycje Komunalne zrodził się z inicjatywy serwisu Portalsamorzadowy.pl i Grupy PTWP, jego celem jest niezmiennie docenienie tych, którzy osiągnęli inwestycyjny sukces dzięki odważnym, prorozwojowym decyzjom. W tym roku w XI edycji konkurs Top Inwestycje Komunalne nagrodzonych zostało 10 inwestycji z takich miast, jak: Bielsko-Biała, Olsztyn, Ustka, Łódź, Będzin, Leszno, Krosno, Bydgoszcz, Podkowa Leśna, Lublin.

źródło: UM Bielsko-Biała


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy