Rozliczyła PIT-a w Bielsku-Białej i wygrała samochód

Region, Bielsko-Biała, Gospodarka, Wiadomości, 29.06.2019 14:44, red
Rozliczyła PIT-a w Bielsku-Białej i wygrała samochód

Władze Bialska-Białej zabiegają, aby jak najwięcej pieniędzy wpływało do kasy miasta na późniejsze remonty czy modernizacji dróg, chodników, szkół itp. Dlatego zachęcają mieszkańców, którzy pracują w Bielsku-Białej i korzystają z infrastruktury miejskiej, aby to właśnie w tym mieście składali swoje zeznania podatkowe.

Chodzi przede wszystkim o zachęcenie osób, które mieszkają w Bielsku, ale zameldowanie mają w innej gminie i tam składają swoje zeznania. W akcji mogli wziąć udział także rodowici bielszczanie.

Zachęta do rozliczania swoich finansów w Bielsku-Białej ma konkretny wymiar - w tym roku w ramach loterii "Rozlicz PIT w Bielsku-Białej" główną nagrodą był samochód osobowy - fiat 500. Auto rozlosowano spośród mieszkańców, którzy rozliczyli swojego pita w stolicy Podbeskidzia i zgłosili swój udział w loterii.

Auto wygrała pani Dorota, której prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski w piątek oficjalnie przekazał kluczyki do pojazdu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy