Skrócą się kolejki w bielskim magistracie

Region, Bielsko-Biała, Gospodarka, Wiadomości, 21.10.2019 11:03, ap
Osoby, które mają do załatwienia sprawę w Urzędzie Miasta w Bielsku-Białej, teraz w kolejce poczekają krócej. Tak ma być za sprawą wprowadzenia zmodernizowanego systemu kolejkowego. Pojawią się także nowe automaty biletowe. W których wydziałach takie zmiany?
Skrócą się kolejki w bielskim magistracie
- Działające obecnie systemy mają dosyć ograniczoną funkcjonalność. Dzięki wdrożeniu nowoczesnego, zintegrowanego dla trzech wydziałów systemu zdecydowanie podniesie się standard obsługi klienta poprzez uporządkowanie kolejek oraz zmniejszenie czasu oczekiwania na obsługę - informuje Tomasz Ficoń z bielskiego magistratu.

Od poniedziałku (21.10) w Wydziale Komunikacji, Wydziale Spraw Obywatelskich oraz w Wydziale Geodezji i Kartografii działać mają zmodernizowane systemy kolejkowe.Jednym z podstawowych elementów zmodernizowanego systemu będą automaty biletowe z dużym, czytelnym i dotykowym ekranem.

Na przygotowywanym bilecie będzie znajdował się opis operacji oraz inne informacje systemowe takie jak: numer kolejnego klienta wraz z symbolem literowym grupy usług, liczba czekających osób, data i godzina wydania biletu.

W związku z wprowadzeniem systemu pojawi się także możliwość rezerwacji wizyt w trzech wymienionych wydziałach przez stronę internetową Urzędu Miejskiego.

foto: przykładowy automat, UM Ruda Śląska

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy