Spalarnia w Bielsku-Białej? Magistrat zaprasza na spotkania informacyjne

Region, Bielsko-Biała, Gospodarka, Wiadomości, 03.03.2020 14:13, foto: Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB
Pierwsze zaplanowano na 12 marca.
Spalarnia w Bielsku-Białej? Magistrat zaprasza na spotkania informacyjne

Bielski ratusz informuje, że rozpoczyna się cykl spotkań informacyjnych w sprawie idei budowy instalacji termicznego przetwarzania odpadów komunalnych w Bielsku-Białej. Decyzją prezydenta Jarosława Klimaszewskiego począwszy od marca br. na terenie Bielska-Białej odbywać się będą spotkania informacyjne w sprawie ewentualnej budowy w mieście instalacji termicznego przetwarzania odpadów komunalnych.

Pierwsze spotkanie zaplanowano na 12 marca w auli Szkoły Podstawowej nr 32 przy ul. Cieszyńskiej 393. Rozpocznie się ono o godzinie 18.00. Spotkanie w SP 32 jest adresowane do rady i mieszkańców osiedla Wapienica.

Terminy spotkań organizowanych z radami i mieszkańcami pozostałych osiedli będą ogłoszone po ich uzgodnieniu z zainteresowanymi radami.

Została również uruchomiona specjalna strona internetowa - www.itpobielskobiala.pl - wyjaśniająca zasady działania instalacji termicznego przetwarzania odpadów komunalnych. Wszyscy zainteresowani tym tematem mogą zadawać za pośrednictwem strony pytania dotyczące tego typu inwestycji.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy