Spotkanie w sprawie budowy instalacji termicznego przekształcania odpadów

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 29.06.2021 11:22, fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB
Spotkanie w sprawie budowy instalacji termicznego przekształcania odpadów

W związku z trwającym dialogiem w sprawie ewentualnej budowy instalacji termicznego przekształcania odpadów prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski zaprasza na spotkanie, które odbędzie się 15 lipca 2021 r. o godzinie 17.00 w Bielskim Centrum Kultury przy ul. Juliusza Słowackiego 27.

Z uwagi na obostrzenia spowodowane pandemią COVID-19, a co za tym idzie ograniczoną liczbą miejsc, osoby chętne do wzięcia udziału w spotkaniu proszone są o wysłanie zgłoszenia obejmującego: imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz adres zamieszkania, na adres mailowy: [email protected]do 13 lipca 2021 r. Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

O uczestnictwie w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie udziału w spotkaniu, a także szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia zainteresowani otrzymają w zwrotnym e-mailu, najpóźniej 14 lipca 2021 r.

źródło: Um Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy