Świąteczny rozkład jazdy bielskiej komunikacji

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 01.04.2021 12:00,
Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej informuje, że w dniach 3-5 kwietnia 2021 r. obowiązywał będzie specjalny, świąteczny rozkład jazdy autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego.
Świąteczny rozkład jazdy bielskiej komunikacji

3 kwietnia (Wielka Sobota) - autobusy będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele. Ostatnie autobusy odjadą z początkowych przystanków najpóźniej o godz. 18.00. Na linii nocnej N1 z 2 na 3 kwietnia kursy poranne realizowane będą zgodnie z niedzielnym rozkładem jazdy, natomiast z 3 na 4 kwietnia linia nocna N1 nie będzie kursować.

4 kwietnia (Wielkanoc) - autobusy będą kursować zgodnie ze świątecznym rozkładem jazdy od godz. 9.45. Ostatnie autobusy odjadą z początkowych przystanków najpóźniej o godz. 18.00. Linia nocna N1 z 4 na 5 kwietnia nie będzie kursować.

5 kwietnia 2021 r. (Poniedziałek Wielkanocny) - autobusy będą kursować zgodnie ze świątecznym rozkładem jazdy od godz. 9.45. Ostatnie autobusy odjadą z początkowych przystanków najpóźniej o godz. 18.00. Linia nocna N1 z 5 na 6 kwietnia wykona wyłącznie poranne kursy, tj. o godz. 4.00 z zajezdni MZK oraz 4.30 z Wapienicy.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama