Takiego sprawcy dewastacji lodówki nikt się nie spodziewał!

Region, Bielsko-Biała, Gospodarka, Wiadomości, 11.12.2019 10:00,
Zaskakujący finał poszukiwań wandala, który zniszczył lodówkę Jadłodzielni.
Takiego sprawcy dewastacji lodówki nikt się nie spodziewał!
Lodówka Jadłodzielni na os. Wojska Polskiego w Bielsku-Białej stała zaledwie kilka dni. Niespodziewanie została zdewastowana. Wówczas posypała się lawina komentarzy i oskarżeń.To niewiarygodne, ale po przejrzeniu nagrań z monitoringu okazało się, że lodówka została zniszczona przez.... wiatr!

- Gdybyśmy tego nie zobaczyli na własne oczy, nie uwierzylibyśmy. Wiatr zdemolował lodówkę jak rozjuszony człowiek. Wystarczyły niedomknięte drzwi... Ale dobrze się stało! Wszyscy się czegoś nauczyliśmy. I tego, że nie należy się załamywać, kiedy stanie się coś takiego, i tego, że łatwo jest wyciągać niewłaściwe wnioski i ferować wyroki - mówią wolontariusze Jadłodzielni Foodsharing Bielsko-Biała.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy