Targi Energetab do 15 września w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 14.09.2022 13:52, fot. Jacek Kachel / Wydział Prasowy UMBB
362 wystawców z Polski, 11 krajów europejskich oraz Chin i Brazylii prezentuje swoje najnowsze produkty podczas 35. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich Energetab 2022 odbywających się w Bielsku-Białej.
Targi Energetab do 15 września w Bielsku-Białej

Trzydniowe targi, których głównym organizatorem jest spółka ZIAD Bielsko-Biała S.A., a partnerem strategicznym Tauron Dystrybucja S.A., rozpoczęły się 13 września w hali pod Dębowcem i na terenie przyległym.

Na targach można podziwiać nowoczesne rozwiązania w zakresie budowy i osprzętu sieci elektroenergetycznych WN i nN, stacji transformatorowych WN, aparatów i systemów pomiarowych, automatyki i sterowania, oświetlenia przemysłowego i drogowego, systemów informatycznych i telekomunikacyjnych oraz wiele specjalistycznych maszyn i urządzeń.

Znacząca część ekspozycji to urządzenia i aparatura związana ze stosowaniem odnawialnych źródeł energii - paneli fotowoltaicznych, turbin wiatrowych, pomp cieplnych i magazynów energii, a także falowników i układów automatyki współpracujących z tymi technologiami.

W Strefie Elektromobilności oprócz różnych modeli samochodów elektrycznych prezentowane są stacje ładowania, a w Strefie Praktycznych Pokazów – innowacyjne technologie sieciowe.

fot. Jacek Kachel / Wydział Prasowy UMBB

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy