Trwa asfaltowanie ulicy Cieszyńskiej

Region, Bielsko-Biała, Gospodarka, Wiadomości, 02.06.2021 12:10, fot. MZD
Trwa asfaltowanie jezdni na rozbudowywanej ulicy Cieszyńskiej w Bielsku-Bialej.
Trwa asfaltowanie ulicy Cieszyńskiej

Na najtrudniejszym w tej chwili trzecim odcinku - od skrzyżowania z ul. Stanisława Skrzydlewskiego do ul. Wapienickiej - położono właśnie jedną lub dwie warstwy asfaltu.

Praktycznie każdego dnia można zauważyć dużo zmian na ul. Cieszyńskiej. Drogowcy Eurovii wykorzystują każdą sprzyjającą chwilę na wykonywanie kolejnych odcinków asfaltowej nawierzchni.

Dzięki położeniu asfaltu na odcinku od skrzyżowania z ul. Stanisława Skrzydlewskiego do ul. Wapienickiej ulica Cieszyńska na całej długości rozbudowy – od ronda Hulanka po granicę miasta - jest już przykryta warstwami bitumicznymi. Cześć odcinków wykonano już na gotowo, kilka czeka na ostatnią ścieralną warstwę.

-1 czerwca nowy asfalt kładliśmy na części ulicy Skrzydlewskiego – mówi kierownik projektu Wojciech Dąbrowski.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy