Trwa dyskusja o przyszłości miasta. Każdy może zgłosić swój pomysł

Region, Bielsko-Biała, Gospodarka, Wiadomości, 14.02.2020 16:22,
Wkrótce odbędą się kolejne spotkania konsultacyjne.
Trwa dyskusja o przyszłości miasta. Każdy może zgłosić swój pomysł

13 lutego w Hałcnowie, Lipniku i Straconce odbyły się pierwsze spotkania konsultacyjne. Mają one na celu poznanie problemów, oczekiwań oraz pomysłów mieszkańców Bielska-Białej, które pozwolą wyznaczyć kierunki rozwoju miasta w perspektywie najbliższych 10 lat.

Jak informują urzędnicy z bielskiego ratusza, uczestnicy spotkań aktywnie włączyli się w dyskusje o przyszłości Bielska-Białej. Zgłosili wiele ciekawych opinii i pomysłów dotyczących miasta, które posłużą opracowaniu dokumentów strategicznych w modelu partycypacyjnym.

Kolejne spotkania odbędą się wkrótce.

- 20 lutego o godz. 18.00 w Domu Kultury w Komorowicach przy ul. Olimpijskiej 16, w Domu Kultury w Starym Bielsku przy ul. Jana Sobieskiego 307A, w Domu Kultury w Wapienicy przy ul. Cieszyńskiej 398

- 27 lutego o godz. 18.00 w Domu Kultury w Kamienicy przy ul. Karpackiej 125, na Stadionie Miejskim przy ul. Tadeusza Rychlińskiego 21 (brama 1 lub 3, wejście VIP, sala konferencyjna) i w Szkole Podstawowej nr 36 przy ul. Sterniczej 4.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy