Trzecia debata w sprawie spalarni w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 16.11.2021 13:46,
Trzecia debata w sprawie spalarni w Bielsku-Białej

Kolejna, trzecia już, debata merytoryczna dotycząca ewentualnego powstania Instalacji Termicznego Przekształcania Odpadów w Bielsku-Białej odbędzie się 16 listopada w Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej. Początek debaty o godzinie 18.00. Do BCK-u mogą przyjść wszyscy chętni.

Po stronie panelistów w wydarzeniu udział wezmą Piotr Barczak z Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste, Paweł Głuszyński z Towarzystwa na Rzecz Ziemi, Piotr Prochot, przedstawiciel inwestora Zakładu Gospodarki Odpadami w Bielsku-Białej i Szymon Cegielski z Instalacji Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Poznaniu.

Debata przewiduje cztery wystąpienia panelistów po 5 minut każde. Każdy z ekspertów przedstawi swoje stanowisko dotyczące poruszanego tematu. Później będzie czas na pytania uczestników i podsumowanie debaty.

Wszystko ma trwać około 90 minut. Najwięcej czasu, bo aż około 50 minut, organizatorzy wydarzenia przewidzieli na pytania uczestników.

Kolejne spotkanie w sprawie ITPO odbędzie się 7 grudnia o godz. 18.00.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama