Utrudnienia na bielskich ulicach z powodu remontów

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 03.08.2020 09:20,
Zobaczcie szczegóły.
Utrudnienia na bielskich ulicach z powodu remontów
Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, że 3 sierpnia 2020 r. zostanie wdrożona tymczasowa organizacja ruchu na czas przebudowy kolejnego etapu ul. Międzyrzeckiej na odcinku około 160 m, od wjazdu do firmy Proseat Sp. z o.o. w kierunku północnym.

Tymczasowa organizacja ruchu będzie polegała na zamknięciu odcinka z zachowanym dojazdem do posesji prywatnych. Zmiana organizacji ruchu będzie dotyczyła również wprowadzenia docelowego ruchu dwukierunkowego na ul. Międzyrzeckiej od skrzyżowania z ul. Twórczą do wjazdu do firmy Proseat Sp. z o.o.

Z kolei w dniach 04.08.2020 r. – 05.08.2020 r. na ul. Olszówka na odcinku pomiędzy ul. Różaną i ul. Edwarda Zajączka prowadzone będą prace w zakresie wymiany nawierzchni jezdni. W związku z powyższym w godzinach 7-15 ulica będzie całkowicie zamknięta dla ruchu samochodowego.

źródło: MZD Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy