Uwaga na podejrzane zbiórki. Szpital Wojewódzki nie zbiera pieniędzy w Internecie

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 19.03.2020 14:00, fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB
Nie dajcie się naciągnać.
Uwaga na podejrzane zbiórki. Szpital Wojewódzki nie zbiera pieniędzy w Internecie

Na jednym z portali crowdfundingowych pojawiła się informacja o zbiórce pieniędzy na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. Deklarowanym celem – jak napisali jej organizatorzy - było wsparcie tej placówki w walce z SARS CoV-2. Szpital Wojewódzki informuje tymczasem, że nie ma z tą inicjatywą nic wspólnego.

- O wszelkich tego typu próbach wykorzystywania Szpitala Wojewódzkiego, bez naszej zgody, będziemy informować organy ścigania. Apelujemy, aby osoby, które chcą nas wspomóc nie wpłacały pieniędzy na podobne inicjatywy. Jeżeli zajdzie taka konieczność, oficjalnie poinformujemy o zorganizowaniu lub uruchomieniu zbiórki – mówi rzecznik prasowy Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej Anna Szafrańska.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy