Uwaga! Ulica Żywiecka w Bielsku została zamknięta

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 28.10.2019 11:43, ap, foto: MZD
Kierowców czekają utrudnienia na trasie Bielsko-Żywiec! Miejski Zarząd dróg w Bielsku-Białej na kilka miesięcy zamyka ulicę Żywiecką. W mieście obowiązywać będą liczne objazdy.
Uwaga! Ulica Żywiecka w Bielsku została zamknięta
Dzisiaj (28.10) w związku z rozbudową DK 52, w Bielsku-Białej wprowadzona została tymczasowa organizacja ruchu. Polega ona na zamknięciu ul. Żywieckiej na odcinku od ul. Poniatowskiego do ul. Bolesława Prusa w kierunku Żywca.

- Na skrzyżowaniu ul. Żywieckiej z ul. Bora-Komorowskiego niedozwolone będzie wykonywanie lewoskrętów z ul. Żywieckiej w ul. Łagodną oraz w ul. gen. Bora Komorowskiego. Objazd do ul. Łagodnej zostanie poprowadzony ul. Lenartowicza oraz ul. Akademii Umiejętności. Z kolei dojazd do ul. gen. Bora Komorowskiego będzie możliwy ul. Straconki oraz ul. Leszczyńską. Jednocześnie do ruchu zostanie dopuszczona jezdnia w kierunku centrum, od ul. Lenartowicza do ul. Bolesława Prusa wraz z pełną geometrią wlotu ul. Łagodnej - informuje Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej.

Utrudnienia potrwają ok. 4 miesiące.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy