W lesie znaleziono porzucone beczki z nieznaną substancją

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 06.03.2020 16:01,
Kolejny raz taka sytuacja.
W lesie znaleziono porzucone beczki z nieznaną substancją

Jak informuje Urząd Gminy Goleszów, 3 marca w Cisownicy ujawniono 13 szczelnie zamkniętych pojemników z nieznaną zawartością.

Po otrzymaniu informacji o porzuconych w lesie pojemnikach z nieznaną zawartością niezwłocznie na miejsce udała się Wójt Gminy Goleszów Sylwia Cieślar, pracownicy Referatu Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska goleszowskiego urzędu gminy, a także straż pożarna i policja. Służby mundurowe przystąpiły do akcji zabezpieczenia pojemników, a także czynności związanych z wykryciem sprawców powstałego w ten sposób wysypiska śmieci.


- W związku z zaistniałą sytuacją zwracamy się z prośbą do mieszkańców naszej gminy o zwracanie szczególnej uwagi na podejrzane sytuacje, a także samochody, którymi wywożone są do lasów tego typu odpady, a następnie zgłaszanie takich przypadków do odpowiednich służb. W przypadku odkrycia porzuconych pojemników, w których mogą znajdować się substancje niewiadomego pochodzenia, prosimy przede wszystkim o nieotwieranie i sprawdzanie ich zawartości. Sytuacje takie prosimy niezwłocznie zgłaszać pracownikom Referatu Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska goleszowskiego urzędu gminy pod numerem telefonu 33 479 05 10, wew. 32, a po godzinach pracy urzędu oraz w dni wolne od pracy służbom mundurowym pod numerem alarmowym 112 - informuje UG Goleszów.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy