We wrześniu uczniowie na pewno wrócą do szkół

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 25.06.2020 09:50,
Premier przeciął spekulacje w tej sprawie.
We wrześniu uczniowie na pewno wrócą do szkół

Dziś i jutro uczniowie odbierają świadectwa ukończenia roku szkolnego, a co od września? Były obawy, że trwający od połowy marca czas nauki zdalnej zostanie przedłużony na jesień.

Spekulacje przeciął w czwartek (25.06) premier Mateusz Morawiecki.

- Od początku września dzieci i młodzież wracają do szkoły. Na początku października studenci wracają na uczelnie – zapowiedział premier Mateusz Morawiecki. Dodał, że to jest pewna decyzja.

Zdaniem szefa rządu, nawet gdyby jesienią koronawirus zaatakował ponowne, to "mamy dużo więcej doświadczeń i nie zamierzamy zamykać gospodarki w takim stopniu, jak do tej pory".

- Będą obostrzenia, zachęcam do dystansowania się, do dezynfekcji i mycia częstszego rąk i do noszenia maseczek - zaapelował Mateusz Morawiecki.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy