Wypięknieją kolejne kamienice w centrum Bielska-Białej

Region, Bielsko-Biała, Gospodarka, Wiadomości, 01.05.2020 08:24, fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB
Wypięknieją kolejne kamienice w centrum Bielska-Białej

Jak informuje bielski ratusz, w ramach programu realizowane będą trzy przedsięwzięcia: przez Wydział Inwestycji Urzędu Miejskiego oraz Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Bielsku-Białej Nowe życie w starych – nowych budynkach. Rewitalizacja obszarów zdegradowanych – etap I, przez Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. Centrum Aktywności Międzypokoleniowej w wyremontowanym i rozbudowanym pawilonie sportowym wraz z kortami znajdującym się przy ul. Partyzantów oraz przez placówkę medyczną Menos Dariusz Danowski Akademia Wiedzy Istotnej budynku przy ul. 11 Listopada 56 / Głęboka 5.

Rada Miasta uchwaliła zmiany w programie dotyczące wpisania do niego zgłoszonych przez projektodawców - zarówno podmioty publiczne, jak i prywatne – projektów, co umożliwi spełnienie wymogów ubiegania się o środki zewnętrzne - pożyczkę rewitalizacyjną w ramach działania 10.4 RPO WSL na lata 2014-2020. Ponadto dokonano zmiany operatora programu z uwagi na reorganizację pracy Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej – obecnie jego funkcję pełni Wydział Strategii i Rozwoju, a wcześniej było nim Biuro ds. Rewitalizacji Obszarów Miejskich.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy