Zmiany w kursowaniu pociągów

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, MAGAZYN, Wiadomości, 14.03.2021 09:09, PAN

W związku z pracami remontowo-modernizacyjnymi Zarządca infrastruktury – PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wprowadzi drugą korektę rozkładu jazdy obowiązującą w okresie od 14 marca do 12 czerwca 2021 roku.


Zmiany w kursowaniu pociągów
Największe utrudnienia związane są z modernizacja dworca w Czechowicach-Dziedzicach. Pociągi nie będą się zatrzymywać na stacji Goczałkowice-Zdrój, a wieczorami na odcinku Czechowice-Dziedzice - Pszczyna zapewniona będzie zastępcza komunikacja autobusowa. Trwają też prace remontowe w Suchej Beskidzkiej i na całej trasie z tej miejscowości do Żywca. Na całej trasie obowiązuje komunikacja zastępcza. Pełne rozkłady jazdy, które obowiązują od dziś do 12 czerwca dostępne są na stronie kolejeslaskie.pl.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy