Zmiany w ratuszu. Urzędnicy będą przyjmować za szybami

Region, Bielsko-Biała, Gospodarka, Wiadomości, 11.03.2020 18:54,
Kto nie musi, proszony jest o odłożenie wizyty w urzędzie.
Zmiany w ratuszu. Urzędnicy będą przyjmować za szybami

W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa władze Bielska-Białej podejmują niezbędne środki ostrożności mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom załatwiającym swoje sprawy w Urzędzie Miejskim.

Od 12 marca wydziały: Komunikacji, Geodezji i Kartografii oraz Spraw Obywatelskich i Przedsiębiorczości będą przyjmowały wyłącznie mieszkańców umówionych wcześniej za pośrednictwem strony internetowej Urzędu Miejskiego pod adresem https://bielsko-biala.pl/system-kolejkowy-urzedu-miasta bądź telefonicznie.

"Dodatkowo w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców od dzisiaj w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego strony są przyjmowane wyłącznie na stanowiskach wyposażonych w szyby.

Przypominamy również o możliwości załatwiania spraw urzędowych przez ePUAP oraz drogą mailową i zachęcamy do korzystania z tych sposobów komunikacji z Urzędem Miejskim.

Apelujemy jednocześnie do wszystkich mieszkańców, którzy planowane wizyty w Urzędzie Miejskim mogą odłożyć, aby to zrobili." - informuje bielski ratusz

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy