4 dni Bachem w Bielsku-Białej. Początek już dziś wieczorem

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 03.09.2020 08:44,
Od czwartku (3.09) 4 dni z genialną muzyką Johanna Sebastiana Bacha w Bielsku-Białej.
4 dni Bachem w Bielsku-Białej. Początek już dziś wieczorem

Pierwszy koncert "Bach Fest" 3 września odbędzie się w czwartek o godz. 19.00 w Kościele pw. Zbawiciela przy pl. Marcina Lutra 12.

Drugiego dnia festiwalu spotkanie ze sztuką otworzą również w kościele Zbawiciela o godzinie 19.00. W sobotę 5 września festiwal przeniesie się do ewangelickiego kościoła im. ks. dra Marcina Lutra, przy ul. Staszica 2 w Bielsku-Białej. Festiwal zakończy nabożeństwo luterańskie wzbogacone o muzykę instrumentalną, zgodnie z tradycją uroczystych nabożeństw z XVIII wieku, w wykonaniu studentów Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie – Natalii Wysockiej (skrzypce) oraz Radosława Kustry (organy).

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy