Akcje ratowników GOPR Beskidy zobaczymy w telewizji [wideo]

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Na sygnale, Wiadomości, 28.10.2019 19:00, ap, foto: GOPR
Stacja Super Polsat realizuje nowy program „GOPR - na ratunek”. W pierwszym odcinku zobaczymy ratowników z beskidzkiej grupy. Premiera już za kilka dni!
Akcje ratowników GOPR Beskidy zobaczymy w telewizji [wideo]
Bez względu na warunki atmosferyczne, ratownicy GOPR zawsze docierają w miejsce, gdzie potrzebna jest pomoc. Często ratując ludzkie życie - narażają własne.Wkrótce sami będziemy mogli się przekonać, jak wygląda ta niebezpieczna służba.

Już 3 listopada stacja Super Polsat wyemituje pierwszy odcinek programu „GOPR - na ratunek”. W produkcji udział wzięli m.in. ratownicy z Grupy Beskidzkiej GOPR.

Zobaczcie zwiastun programu „GOPR-Na ratunek”:


Grupa Beskidzka GOPR jest jedną z 7 grup regionalnych Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Działa na obszarze 2160 km2 położonym w Beskidzie Śląskim, Żywieckim, Małym i Makowskim. Organizacyjnie Grupa Beskidzka dzieli się na 6 sekcji operacyjnych: Cieszyn, Bielsko-Biała, Szczyrk, Wadowice, Żywiec oraz Babia Góra.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy