Artyści wystąpią dla...artysty

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 15.08.2019 08:27, PAN
Artyści wystąpią dla...artysty
Gdy zaśpiewał "Jaskółkę uwięzioną" człowiek długo nie mógł podnieść się z fotela. Stan Borys, jeden z największych polskich artystów estradowych, jest obecnie jak ptak ze swojego największego przeboju. Uwięziony, tyle, że we własnym ciele.

Jest seniorem, dostał udaru, po którym jest częściowo sparaliżowany. Sam pomagał i pomaga innym i teraz nie zapomnieli o nim ci, którzy z nim występowali lub grali z nim w ukochanego tenisa.

15 sierpnia o godzinie 18:00 w Domu Muzyki BCK w Bielsku-Białej odbędzie się szczególny koncert, z którego dochód przeznaczony zostanie na rehabilitacje muzyka. Będzie nastrojowo, ale i śmiesznie, bo oprócz przyjaciół z estrady wystąpią gwiazdy kabaretu m.in Rak, Marcin Daniec i Neonówka.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy