Biblioteka jak namalowana [foto]

Region, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Gospodarka, Wiadomości, 25.10.2019 16:00, ap
Już niedługo Żywiecka Biblioteka Samorządowa nabierze nowych barw.
Biblioteka jak namalowana [foto]
W Żywieckiej Bibliotece Samorządowej trwa remont. Przeprowadzane są niezbędne naprawy oraz malowanie w obrębie elewacji budynku.Biblioteka przez cały czas funkcjonuje normalnie. Występują jedynie przejściowe problemy ze swobodnym dostępem do placówki. Aktualnie wejście do Biblioteki znajduje się od strony Katedry, w przejściu pomiędzy Biblioteką a punktem fotograficznym "Foto u Jarka".

- Elewacja Biblioteki zyskują odświeżenie i nowy, nieco inny od poprzedniego kolor. Ponieważ jest to budynek zabytkowy, wszystkie szczegóły musiały zostać uzgodnione z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków - informuje Antoni Szlagor, burmistrz miasta Żywiec.

Remont potrwa jeszcze około 2 tygodni.

Chętni korzystać mogą także z filii Biblioteki w Żywcu-Sporyszu i w Żywcu-Zabłociu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy