Bielszczanka skończyła 100 lat!

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 28.11.2019 14:00, ap, UM Bielsko-Biała
Wspaniały jubileusz urodzin mieszkanki Bielska-Białej. Pani Katarzyna Cupek skończyła 100 lat. Krzepką jubilatkę odwiedzili przedstawiciele Ratusza.
Bielszczanka skończyła 100 lat!
Katarzyna Cupek urodziła się w Ciścu. Kiedy miała 5 lat, cała jej rodzina przeniosła się do Aleksandrowic. Mieszkali w bliskim sąsiedztwie lotniska. Tam pani Katarzyna uczęszczała do Szkoły Podstawowej w klasach 1-4, dalszą edukację kontynuowała już w Bielsku.

Po wywłaszczeniu w czasie II wojny światowej przeniosła się do Komorowic. Rodzina miała tam gospodarstwo, a ona była krawcową. W Komorowicach mieszkała 72 lata.Z okazji wyjątkowych, setnych urodzin, w środę (27.11) jubilatkę z kwiatami, gratulacjami i życzeniami odwiedzili goście z urzędu miasta - wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Bielska-Białej Piotr Ryszka oraz dyrektor Biura RM Danuta Brejdak.

Katarzyna Cupek w doskonałej formie witała gości i dziękowała za życzenia od bielskiego samorządu. Solenizantka jest bardzo pogodną osobą. Na przyjęciu z okazji 100. urodzin tańczyła. Kiedy wychodzi z domu, zawsze wkłada buty na obcasie.

Pytana, co robić, aby tak wspaniale wyglądać i mieć tyle sił witalnych w wieku 100 lat, odpowiedziała: Nie stosuje żadnych diet, a lubię to, co Jasia ugotuje! Jasia to córka jubilatki, z którą obecnie zamieszkuje.

Dużo zdrowia, miłośc i spełnienia marzeń oraz 200 lat Pani Katarzyno!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy