Darmowe testy elektrycznych pojazdów

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Gospodarka, Wiadomości, 17.05.2019 09:09, PAN
Darmowe testy elektrycznych pojazdów
W najbliższą sobotę przed hotelem Dębowiec w Bielsku-Białej odbędzie się bardzo ciekawa impreza promująca ekologiczną jazdę. Będzie można zobaczyć, a nawet przetestować samochody, quady i inne napędzane prądem. Energię trzeba jednak gdzieś ładować, tak więc dokładnie w samo południe nastąpi otwarcie nowej stacji ładowania pojazdów elektrycznych ulokowanej właśnie w okolicach "Dębowca".

Chętni będą mogli od godziny 10 do 15 na terenie ZIAD przy al. Armii Krajowej 220. Jej organizatorami są Biuro Zarządzania Energią Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej oraz ZIAD Bielsko-Biała S.A. - Ośrodek Doskonalenia Zawodowego.

Wstęp i testy są darmowe. Warto przy okazji powiedzieć, że po polskich drogach jeździ już niemal pięć tysięcy samochodów elektrycznych.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy