reklama

Dawid Woskanian z Kóz wygrał program Top Model!

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 26.11.2019 09:16, ap, foto: TVN
Co za emocje! Wczoraj poznaliśmy zwycięzcę 8. edycji popularnego programu Top Model. Wygrał 20-letni Dawid Woskanian z Kóz. Gratulacje!
Dawid Woskanian z Kóz wygrał program Top Model!
Do samego końca poniedziałkowego odcinka nie było wiadomo, kto zwycięży w tej edycji programu.


W finale Top Model o wygraną rywalizowali: Sandra Dorsz, Olga Kleczkowska, Stanisław Obolewicz i Dawid Woskanian. Finał na żywo prowadzili: Magda Mołek i Michał Piróg.

Wszyscy uczestnicy programu wzięli udział w pokazach mody. Joanna Krupa wspierała ich z USA. Podczas show połączyła się z prowadzącymi.

W finałowym odcinku jurorzy: Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz Kasia Struss oceniali zdjęcia z 3 sesji finalistów. Uczestnicy dostawali punkty od jurorów, ale to głosowanie widzów zadecydowało o zwycięstwie.

Wygrał Dawid Woskonian! Pochodzący z Bielska-Białej model, obecnie mieszka w Kozach.

W trakcie finału Dawid wiele razy usłyszał, że jest ogromną inspiracją dla innych osób. Pomimo choroby, spełnia swoje marzenia. Fotografowie są zachwyceni jego pracą przed obiektywem, a widzowie pokochali 20-latka.

Kozianin otrzyma nagrodę w postaci: kontraktu z międzynarodową agencją modelek i modeli, 100 tysięcy złotych oraz sesję okładkową w znanym magazynie.

Gratulacje!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy