Do Czechowic-Dziedzic przyjadą cuda motoryzacji

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 30.09.2019 16:25, ap
Zbliża się wspaniałe wydarzenie dla miłośników motoryzacji! W Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się zlot zabytkowych samochodów. Dlaczego warto zobaczyć te perełki?
Do Czechowic-Dziedzic przyjadą cuda motoryzacji
Niebawem w Czechowicach-Dziedzicach po raz drugi odbędzie wystawa dedykowana nie tylko fanom motoryzacji.

"Zlot samochodów z lat 70 i nie tylko" jest cykliczną imprezą, która od wielu lat cieszy się dużą popularnością zarówno wśród uczestników, jak również wśród widzów podziwiających prezentowane perełki motoryzacyjne na trasie imprezy.Program imprezy przewiduje nie tylko wystawę aut, ale także ciekawe pokazy i konkurencje. Będzie to także miejsce startu rajdu turystycznego, który będzie miał swoją metę w Piasku pod Pszczyną.

- Na tydzień przed zlotem mamy już ponad 60 zgłoszonych pojazdów, a wśród nich znajduje się cały wachlarz marek aut wyprodukowanych przed 1990 rokiem. Zlot Samochodów z lat 70 i nie tylko organizowany jest już ósmy raz i cieszymy się, że możemy zaprosić mieszkańców Czechowic-Dziedzic na sentymentalną podróż do dawnych lat. Liczymy, że czechowiczanie kochają klasyki tak jak my i odwiedzą nas w niedzielny poranek – mówi Paweł Soszka, Dyrektor Muzeum Motoryzacji i Techniki w Ligocie.

Impreza organizowana jest przez Muzeum Motoryzacji i Techniki w Ligocie, Safety First Salon BHP i Śląską Grupę BHP.

Wydarzenie odbędzie się 6 października od godz. 10.00 do godz. 12.30. Samochody podziwiać można będzie na parkingu przy ul. Starowiejskiej i DK1.

foto: UM Czechowice-Dziedzice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy