Do niedzieli Festiwal Czekolady w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 07.05.2021 15:45,
W ten weekend w Bielsku-Białej odbędzie się V edycja Festiwalu Czekolady.
Do niedzieli Festiwal Czekolady w Bielsku-Białej

Na Rynku Starego Miasta na koneserów słodkości i nie tylko czeka różnorodna paleta kształtnych tabliczek, pralin i trufli, stanowiąca kwintesencję smaków i aromatów.

Festiwal potrwa trzy dni, do niedzieli 9 maja. W piątek – 7 maja stoiska ze słodkościami będą czynne od godziny 12.00 do 20.00, w sobotę – 8 maja od 10.00 do 20.00, a w niedzielę do 18.00.

Organizatorzy zapewniają, że dostępne podczas festiwalu produkty będą najwyższej jakości, naturalne, unikalne i wyrabiane ręcznie, będzie ogromny wybór produktów klasycznych, wegańskich, ziołowych, wytrawnych i słodkich. Równocześnie na placu Chrobrego odbędzie się Zlot Sweet Food Tracków oraz trucków wytrawnych.

Organizatorzy wydarzenia przypominają, że na stoiskach obowiązują przepisy sanitarne, czyli dezynfekcja rąk, dystans i obowiązek zakrywania ust i nosa.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama