Impreza dla 'kozaków' i ich rodzin już w niedzielę

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 03.10.2019 16:00, ap
W niedzielę odbędzie się „I Rodzinne Grzybobranie Kozak 2019". To świetna okazja do spędzenia wspólnego czasu i powalczenia o atrakcyjne nagrody.
Impreza dla 'kozaków' i ich rodzin już w niedzielę
Ty i Twoi najbliżsi lubicie zbierać grzyby? Koziańscy miłośnicy grzybobrania przy współudziale Domu Kultury w Kozach zapraszają na „I Rodzinne Grzybobranie KOZAK 2019".

Zawody odbędą się 6 października na terenie Lasów Państwowych w okolicach Hrobaczej Łąki.

Czas rozpoczęcia i miejsce startu są dowolne, jednak dla chętnych wyjście z certyfikowanym grzyboznawcą nastąpi o godz. 8:30. Zbiórka odbędzie się przy szlabanie na końcu ulicy Beskidzkiej.

Zawody zakończą się w schronisku na Hrobaczej Łące o godzinie 12.30. Następnie przez godzinę grzyby poddane będą klasyfikacji, ważeniu oraz mierzeniu przez certyfikowanego grzyboznawcę.

Najlepsze „KOZAKI" otrzymują nagrody zgodnie z klasyfikacją:
– najwięcej grzybów (waga);
– największy grzyb (średnica kapelusza);
– najliczniejsza rodzina z dziećmi biorąca aktywny udział;
– najstarszy i najmłodszy uczestnik.

Wszystkim uczestnikom organizatorzy zapewniają poczęstunek (kiełbasa, chleb, herbata).

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy