IV Poland Model Show - święto miłośników modelarstwa już w weekend!

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 25.09.2019 14:18, ap
Wielkimi krokami zbliża się wielka impreza nie tylko dla fanów modelarstwa i militariów. Podczas IV Poland Model Show - Międzynarodowego Przeglądu Modelarskiego każdy znajdzie coś dla siebie. Musicie to zobaczyć!
IV Poland Model Show - święto miłośników modelarstwa już w weekend!
W sobotę i niedzielę w hali BKS w Bielsku-Białej, odbędzie się IV Poland Model Show – Międzynarodowy Przegląd Modelarski. Organizatorem wystawy jest Bielska Strefa Modelarska.


Dlaczego warto się wybrać?

- Wydarzenie jest jedną z największych wystaw modelarskich w Polsce o charakterze międzynarodowym. Uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć prace wielu autorów z rożnych kultur - zapowiada Tomasz Bień, dyrektor Generalny Wystawy.

Na wystawie prezentować będzie się ponad 1000 modeli w różnych kategoriach i skalach. W konkursie zmierzą się ze sobą modelarze m.in. z Polski, Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy, Rosji i Słowenii.

Odwiedzający wystawę będą również mogli podziwiać zabytkowe pojazdy cywilne i wojskowe oraz pokazy grup rekonstrukcyjnych. Uczestnicy imprezy skorzystać mogą także z bezpłatne warsztaty modelarskie z profesjonalistami.

Nie tylko dla dorosłych!

Impreza nie jest dedykowana tylko dla osób o modelarskich, czy wojskowych zainteresowaniach. Organizatorzy zapraszają także rodziny z dziećmi. Najmłodsi dzięki sztuce modelarskiej rozwijają kreatywności, umiejętności techniczne, a także opanowują sztukę cierpliwości.

Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

Harmonogram imprezy

sobota, 28 września 2019

09:00 Otwarcie wystawy dla zwiedzających - giełda modelarska
10:00 – 16:00 Pokazy technik modelarskich / workshops
18:00 Zakończenie wystawy dla zwiedzających


niedziela, 29 września 2019
09:00 – 13:30 Zwiedzanie wystawy - giełda modelarska
10:00 – 12:00 Pokazy technik modelarskich / workshops
13:30 – 14:00 Zbieranie modeli przez modelarzy
14:00 – 16:00 Uroczyste rozdanie nagród

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy