Jazzowa Jesień odwołana

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 18.11.2020 14:01, fot. z materiałów BCK
Jazzowa Jesień odwołana

Do Bielskiego Centrum Kultury zjeżdżałyby dzisiaj gwiazdy polskiego jazzu. Gdyba nie pandemia, już jutro rozpoczynałoby się tam czterodniowe święto polskiego jazzu - 18. Jazzowa Jesień im. Tomasza Stańko w Bielsku-Białej. Koronawirus pokrzyżował te plany i BCK musiało odwołać festiwal.

18. Jazzową Jesień im. Tomasza Stańko w Bielsku-Białej miała się odbywać w BCK w dniach 19-22 listopada. Początkowo ten szczycący się opieką znanej monachijskiej wytwórni płytowej ECM festiwal miały wypełnić koncerty gwiazd sceny jazzowej z całego świata. Jednak pandemia, ograniczenia w podróżowaniu i organizacji koncertów sprawiły, że przygotowany wcześniej program trzeba było zmienić. Postał nowy, wyjątkowy festiwalowy repertuar z koncertami samych rodzimych artystów, ale przez to może i ciekawszy.

źródło: UM Bielsko-Biało

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy