Jesienne przeglądy techniczne kolei linowych

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 13.09.2022 13:47,
Od 10 października do końca listopada potrwa przerwa jesienna na kolei linowej na Górze Żar.
Jesienne przeglądy techniczne kolei linowych

W ośrodkach turystycznych Grupy PKL wkrótce rozpoczną się zaplanowane jesienne przeglądy techniczne kolei linowych. Wstępnie pierwsze z nich ruszą 10 października – zaczynając od ośrodka na Górze Żar – i potrwają do końca listopada.

- Zanim to jednak nastąpi, warto wykorzystać czas przed przestojami, związanymi przeglądami serwisowymi i skorzystać z uroków złotej jesieni oraz dostępnych atrakcji - zachęca PKL.

Osoby posiadające bilety na przejazd w obie strony koleją PKL mogą do końca października skorzystać z 10% rabatu na cały asortyment w Restauracji Góra Żar. Do dyspozycji najmłodszych czekają też zjeżdżalnie i strefa zabaw.

INFORMACJA PRASOWA

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy