Kino plenerowe w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 12.08.2021 11:06,
Kolejna odsłona Kina letniego w Bielsku-Białej. Najbliższy seans pod chmurką pod Dębowcem odbędzie się 13 sierpnia o godzinie 20.30.
Kino plenerowe w Bielsku-Białej

Widzowie zobaczą francuską komedię z 2019 roku w reżyserii Philippe de Chauverona pt. I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże.

Na projekcję zapraszają Urząd Miejski w Bielsku-Białej i ZIAD Bielsko-Biała SA. Seans odbędzie się obok dolnej stacji Kolei Linowej Dębowiec przy ul. Karbowej. W przypadku deszczowej pogody Kino letnie zostanie przeniesione do namiotu obok hali widowiskowo-sportowej przy ul. Karbowej.

Organizatorzy w miejscu wydarzenia zapewniają strefę gastronomiczną i plac z atrakcjami dla dzieci. Wstęp na seans jest wolny.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy