Koncerty powracają do Żywca

Region, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 29.05.2021 17:00, PG
Sprawdźcie kto wystąpi.
Koncerty powracają do Żywca

Czerwiec będzie miesiącem, w którym do Żywca powróci koncertowa zabawa. Tamtejsze Miejskie Centrum Kultury zaplanowało już Dni Żywca, które odbędą się 18 – 20 czerwca.

W programie m.in. uroczysta sesja Rady Miejskiej, pokaz tańców mieszczańskich i występ Marcina Dańca (bilety w cenie 20 zł).


Z kolei 27 czerwca o godz. 19:00 podczas jednego z letnich koncertów w ramach cyklu PlenR w Amfiteatrze pod Grojcem wystąpi wokalistka pop młodego pokolenia Sanah. Tutaj koszt biletu to 99 zł.

PlenR to cykl letnich koncertów plenerowych. Grają w Gliwicach, Warszawie, Żywcu i Poznaniu, a na scenach wystąpią tacy artyści jak: sanah, Jacek Stachursky, Paluch, Kękę, Baranovski czy Nocny Kochanek.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy