Majówka ma być pogodna

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Gospodarka, MAGAZYN, Wiadomości, 30.04.2019 17:32, AP
Majówka ma być pogodna
Instytut Meteorologi Gospodarki Wodnej w swoim komunikacie informuje, że "majówka" upłynie w większości kraju pod względem w miarę niezłej pogody (16-19 stopni). Ustana intensywne opady deszczy, przez które stan rzek w naszym regionie zbliżył się do stanów ostrzegawczych, ale o wielkim upale nie ma mowy. Lepsza pogoda od pierwszego do trzeciego maja sprawi, że oddali się widmo powodzi na południu kraju, natomiast weekend ma być znów deszczowy, a temperatura ma wyraźnie spaść nawet do 3 stopni w rejonach górskich.

To spora zmiana w stosunku do lat ubiegłych, gdy majowe święta upływały przy upalnej pogodzie, która najbardziej śmiałych kusiła do pierwszych kąpieli w wodnych akwenach.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy