Mieszkaniec Kóz coraz bliżej finału Top Model

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 22.10.2019 18:00, ap
Dawid Woskanian jest uczestnikiem ósmej edycji Top Model. Mieszkaniec gminy Kozy z odcinka na odcinek coraz lepiej radzi sobie przed obiektywem. Czy 20-latek wygra popularny program?
Mieszkaniec Kóz coraz bliżej finału Top Model
Poniedziałkowy odcinek programu telewizji TVN naszpikowany był emocjami. Modelki i modele polecieli do Izraela, gdzie udział wzięli w trudnych sesjach fotograficznych. Jednym z uczestników, który pozytywnie wykonał zadania i dostał się do następnego etapu jest Dawid Woskanian.

Dawid pochodzi z Bielska-Białej. Obecnie mieszka w gminie Kozy.20-latek jest bardzo wysportowany: dzieciństwie grał w piłkę nożną. Od 3 lat trenuje street workout. Jego największym marzeniem jest, zostanie zawodowym modelem.

Mimo że wydawać by się mogło, że Dawid ma ciężej niż reszta uczestników (od 7 roku życia cierpi na zespół Tourette’a) to „nasz" model świetnie sobie radzi i pnie się w górę.

Motto Kozianina brzmi: „Gdy zmieniamy nasze myślenie, zmieniamy naszą rzeczywistość".

Zobaczcie zdjęcia Dawida zrobione w programie:

foto/źródło: TVN

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama