Mundurowi spełnili marzenia niepełnosprawnych dzieci

Region, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 29.01.2020 16:00, ap
Policjanci z Żywca odwiedzili uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych. Dzieci miały okazję poczuć się jak prawdziwi mundurowi.
Mundurowi spełnili marzenia niepełnosprawnych dzieci
Większość młodych osób marzy o tym, aby zostać policjantem.

Dlatego funkcjonariusze z Żywca odwiedzili uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych w Łodygowicach.Część spotkania stróże prawa poświęcili na omówienie najważniejszych zagadnień związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym.

- W drugiej części policjanci spełniali marzenia dzieci o tym, aby zostać policjantem. Do tego posłużył im sprzęt, który wykorzystują w swojej codziennej pracy. Dzieci z przyjemnością oglądały i przymierzały policyjne wyposażenie, dzięki czemu mogły choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwi policjanci - relacjonuje asp. Mirosława Piątek z żywieckiej komendy.

Ciekawskie dzieciaki zadawały dużo pytań dotyczących codziennej pracy stróżów prawa.

- Zdobyta wiedza, zadowolenie i uśmiechy na twarzach milusińskich były dla mundurowych największą nagrodą - dodaje policjantka.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy