Na razie rolki, potem narty

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 14.09.2019 08:00, PAN
Na razie rolki, potem narty
Polski Związek Narciarski od kilku lat organizuje zawody Pucharu Polski w biegach na nartorolkach. Niby to nie to samo co jazda zimą na nartach, a jednak zawody cieszą się ogromną popularnością. Pierwsza tegoroczna edycja odbyła się z Tomaszowie Lubelskim, druga w Jeleniej Górze, teraz rolkarzy czekają zmagania w powiecie bielskim, konkretnie w Jasienicy i Bystrej.

W Jasienicy zawody rozegrane zostaną po raz pierwszy, a trasa wieść będzie w Jasienickiej Niskoemisyjnej Strefie Ekonomicznej, a więc miejscowej "żyle złota". Start nastąpi w sobotę o godzinie 10. Dzień później, o tej samej porze, nastąpi początek rywalizacji w Bystej przy ulicy Fałata.

Zawody zapowiadają się emocjonująco i efektownie, bo w Bystej rozegrane zostaną etapy sprinterskie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy