Nie chcesz, by Twoje dziecko w ferie siedziało przed komputerem? Jest alternatywa!

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 14.01.2020 18:30, ap
Ferie nie muszą być nudne. Można przecież zagrać... a najlepiej w gry planszowe! Twoje dziecko miło i ciekawie spędzi czas. Wystarczy przyjść do „Klubu Gier Bez Prądu".
Nie chcesz, by Twoje dziecko w ferie siedziało przed komputerem? Jest alternatywa!
W każdy piątek w Domu Kultury w Kobiernicach odbywają się zajęcia pt. „Gry Bez Prądu" organizowane przez "Zgraną Paczkę". Dzieciaki mają okazje oderwać się od komputerów oraz telefonów i wspólnie pograć w gry planszowe.W trakcie ferii klub działa jeszcze prężniej! Spotkania odbywają się już nie tylko raz w tygodniu. Pograć można w środy i piątki.

Ci, którzy obawiają się, że planszówki mogą się znudzić - są w błędzie. „Zgrana Paczka" posiada ok. 500. różnych gier. Naprawdę jest w czym wybierać i każdy znajdzie coś dla siebie!

- Zapraszamy dzieci, młodzież, a także osoby dorosłe do wspólnej zabawy - mówi Jacek Drabek, organizator przedsięwzięcia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy