Nowe trasy rowerowe wokół skoczni

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Gospodarka, MAGAZYN, Wiadomości, 03.08.2019 19:25, PAN
Nowe trasy rowerowe wokół skoczni
Miasto Szczyrk w Szczyrk Mountain Resort oddało pierwsze ścieżki rowerowe. To jednokierunkowe ścieżki enduro typu singletrack, malowniczo poprowadzone przez lasy otaczające miejscowe stoki narciarskie. Dojazd do ścieżek będzie możliwy koleją gondolową na Halę Skrzyczeńską. Oddawane do użytku ścieżki mają 8,5 km długości. Zostały oznaczone kolorami zgodnie z ich stopniem trudności.

Trasa niebieska przygotowana jest dla początkujących i średnio zaawansowanych rowerzystów, posiada wiele elementów ułatwiających przejazd, takich jak wyprofilowane bandy. Kończy się przy dolnej stacji gondoli

Trasa czerwona przeznaczona dla riderów dobrze radzących sobie w naturalnym terenie, najeżona przeszkodami takimi jak korzenie czy duże różnice wysokości. Kończy się przy dolnej stacji na Solisku, skąd ulicą można zjechać w dół w kierunku gondoli.

Osoby nie posiadające rowerów bądź chcące przetestować najnowsze modele z kolekcji TREK zapraszane są pod dolną stację gondoli. Czekać tam będą przygotowane do jazdy wszystkie górskie modele tej amerykańskiej marki.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy