Osobowość Roku Gminy Kozy - zgłoś kandydata!

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 19.11.2019 19:00, ap, foto: Gmina Kozy
Znasz kogoś, kto zasługuje na miano Osobowość Roku? Kogoś, kto swoim działaniem i zaangażowaniem zmienia rzeczywistość gminy Kozy? Zgłoś kandydata do prestiżowego plebiscytu.
Osobowość Roku Gminy Kozy - zgłoś kandydata!
Ruszył plebiscyt "Osobowość Roku Gminy Kozy". Do konkursu zgłosić można osobę, która w minionym roku odznaczyła się szczególnymi działaniami.- Wiele wydarzyło się w tym roku w naszej miejscowości. Niektóre z tych wydarzeń od dawna wpisane były w koziańską rzeczywistość, ale pojawiły się też nowe. Były wydarzenia, które przykuły uwagę dużej ilości kozian, ale też takie, które znane są wąskiemu gronu osób. Najważniejsze, że za wszystkimi tymi działaniami stali ludzie. Pełni pasji, zaangażowania, kreatywności, umiejętności - mówi Jacek Kaliński, Wójt Gminy Kozy.

Laureata wybierze niezależna Kapituła powołana przez Wójta Gminy.

Zgłoszenie kandydatów do wyróżnienia ma formę formularza, w którym prezentowane są działania kandydata oraz uzasadnienie zgłoszenia.

Szczegóły plebiscytu znajdziecie tutaj.

Formularze należy przesyłać do dnia 31 grudnia 2019 roku, na adres: Urząd Gminy w Kozach, ul. Krakowska 4, 43 – 340 Kozy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy