Prezenty na wyjątkowy jubileusz

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 29.12.2019 14:49, PAN
Śląski Związek Szachowy świętuje w tym roku jubileusz 95-lecia. Jak jubileusz, to także prezenty.
Prezenty na wyjątkowy jubileusz
Śląski Związek Szachowy świętuje w tym roku jubileusz 95-lecia. Jak jubileusz, to także prezenty.Najwiiększy władze związkowe otrzymały pod choinkę, bo tuż przed Bożym Narodzeniem otwarto nową siedzibę związku. Po świętach zaś śląscy i podbeskidzcy szachiści gremialnie zjechali do Krakowa na XXX Międzynardowy Festiwal Szachowy Cracovia. I podczas gali otwarcia Matusiak odebrał jubileuszową paterę z rąk dyrektora Festiwalu Jana Kusiny.

- Zawsze współpracowaliśmy z Małopolską, teraz wspólnie działamy z kolegami z Czech i Słowacji. Rywalizacja między nami toczy się wyłącznie przy szachownicy i niech tak pozostanie - powiedział Matusiak.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama