Przedszkoliada - sportowa rywalizacja na wesoło [foto]

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Sport, Wiadomości, 13.11.2019 15:30, ap/ foto:UM Bielsko-Biała
To było wyjątkowe wydarzenie dla przedszkolaków. Najmłodsi sportowcy rywalizowali w turnieju mini piłki nożnej i nie tylko. Nikt nie przegrał, za to wszyscy świetnie się bawili.
Przedszkoliada - sportowa rywalizacja na wesoło [foto]
Do XIV edycji turnieju mini piłki nożnej Przedszkoliada - Jesień 2019 w Bielsku-Białej zgłosiły się 24 drużyny, czyli prawie 300 małych piłkarzy.Przed pierwszym meczem dzieci odśpiewały hymn i uczciły obchody 101. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Z trybun Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Karbowej młodych sportowców dopingowało mnóstwo kibiców! W sumie rozegranych zostało 60 meczów, każdemu z nich towarzyszyło wiele emocji, które na długo pozostaną w pamięci uczestników.


Organizatorzy - Wydział Kultury Fizycznej i Turystyki Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Football Academy wraz z partnerami - przygotowali dla uczestników dodatkowe atrakcje, m.in. pokaz robotyki, grę w koszykówkę oraz unihokeja, jazdę na deskorolkach, zabawy z animatorami, a także możliwość fotografowania się z maskotkami lubianych przez dzieci bajkowych postaci, które częstowały wszystkich uczestników słodkimi „krówkami”.

W sportowej rywalizacji toczącej się równolegle w czterech grupach na czterech boiskach najlepsze okazały się: Przedszkole nr 38, reprezentacja Przedszkolaków Football Academy, Przedszkole nr 54 i Przedszkole nr 14, ale w tym turnieju jak zawsze nie było przegranych. Każda drużyna została nagrodzona pamiątkowym pucharem i dyplomem, a każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal i koszulkę.

Tradycyjnie uhonorowane zostało przedszkole, które wystawiło najliczniejszą reprezentację, a było nim Przedszkole nr 23.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama