Przyjdźmy i pomóżmy w ważnej sprawie, kolejna akcja na rzecz odbudowany spalonej bazy WOPR

Region, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Gospodarka, Wiadomości, 07.06.2019 16:00, PAN
Przyjdźmy i pomóżmy w ważnej sprawie, kolejna akcja na rzecz odbudowany spalonej bazy WOPR
W nocy z 14 na 15 marca tego roku całkowitemu spaleniu uległa Stanica Beskidzkiego WOPR w Żywcu. W jednym momencie utracona została praca wielu pokoleń ratowników, co roku strzegących bezpieczeństwa mieszkańców i turystów wypoczywających rokrocznie w sezonie letnim nad Jeziorem Międzybrodzkim.
Stowarzyszenie Aktywne Kobiety Podbeskidzia postanowiło zorganizować koncert charytatywny, który odbędzie się w sobotę 8 czerwca o godzinie 17 w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury. Patronat na wydarzeniem objęła Poseł Małgorzata Pępek oraz Prezes Beskidzkiego WOPR Eryk Gazda.

Całkowity dochód z udziału w koncercie, loterii fantowej i licytacji zostanie przekazany na odbudowę Stanicy. Do wygrania jest wiele atrakcji, takich jak: jazda weekendowa z pełnym bakiem paliwa Mitsubishi Eclipse Cross, lot paralotnią, kurs barmański, różnego rodzaju vouchery, kalendarze z autografami oraz wiele innych. Zbliża się sezon letni, bez odpowiedniego zaplecza trudno będzie zapewnić bezpieczeństwo osobom wypoczywającym nad największa turystyczną atrakcją Żywca.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy