Są solą żywieckiej ziemi

Region, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 04.07.2019 13:20, PAN
Są solą żywieckiej ziemi

Grzegorz Szafrański został ponownie wybrany prezesem Towarzystwa Miłośników Ziemi Żywieckiej. Podczas zebrania sprawozdawczo-wyborczego wybrano władze na kolejną 3-letnią kadencję. Wiceprezesami w nowym zarządzie zostali Bożena Husar i Józef Polak, sekretarzem Jakub Nowak, skarbnikiem Halina Piech, a członkami: Zdzisław Dzikowski, Andrzej Kubica, Wojciech Nowak i Edmund Zaiczek.

Towarzystwo Miłośników Ziemi Żywieckiej jest skansenem wiedzy, historii i obyczajowości Żywca. Działają w nim ludzie, którym dobro lokalnej społeczności jest bliskie sercu, dlatego mimo zmian politycznych i ustrojowych w naszym kraju wciąż działa w tym samym miejscu i z tą samą pasją, choć zmieniają się ludzie. To fenomen Żywca i prawdziwy miejski skarb.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy