Sławna i hejtowana Roksana wystąpi w piątek na bielskiej scenie

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 04.07.2019 19:09, DK
Sławna i hejtowana Roksana wystąpi w piątek na bielskiej scenie

Już w piątek (5.07) o godzinie 19:30 na Letniej Scenie Sfery w Bielsku-Białej z okazji 10-lecia istnienia, wystąpi Roksana Węgiel.

Ta młoda artystka to laureatka pierwszej edycji "The Voice Kids" i Eurowizji Junior. Jej głos zachwycił samą Edytę Górniak.

Podczas występu na LSS Roxie zaprezentuje repertuar ze swojej debiutanckiej płyty.

Roksana Węgiel oprócz popularności związanej ze zdolnościami wokalnymi, ostatnimi czasy jest na celowniku internautów. Ogromna ilość hejtu wylewa się niemal za każdym razem, kiedy młoda artystka zabiera głos w telewizji czy internecie.

Dlaczego 14-latka jest tak hejtowana? Mówi się, że słuchają jej głównie 8-latki, na swoim instagramie często publikuje zdjęcia z lokowaniem produktu, jest popularna i bardzo dużo mówi się na jej temat. Piękna, młoda i uzdolniona – są powody do hejtu.

Co wy sądzicie na ten temat?

A poniżej tylko przykłady memów, które znaleźliśmy w internecie.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy