reklama

Spacer po zaporze w Wapienicy znów będzie możliwy. Chętnych dowiozą autobusy

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 15.10.2019 09:53, ap
Aqua zaprasza na jesienny spacer po koronie zapory w Wapienicy. Za kilka dni tama będzie otwarta, a z dworca dojedziemy na nią specjalnymi autobusami.
Spacer po zaporze w Wapienicy znów będzie możliwy. Chętnych dowiozą autobusy
Mieszkańcy Podbeskidzie niebawem ponownie będą mogli zachwycić się widokiem z korony malowniczej zapory.

19 października (sobota) Aqua ponownie udostępnia koronę zapory w Wapienicy dla mieszkańców Podbeskidzia. Z zaproszenia skorzystać będzie można w godz. od 10:00 do 16:00.W związku z dużym zainteresowaniem, w dniu otwarcia zapory MZK uruchamia dodatkowe kursy autobusów. Linię nr 16 obsługiwać będą autobusy przegubowe (18 m).

- W obu autobusach kursujących na linii nr 16 w dniu 19 października 2019 roku obowiązuje taryfa biletowa zgodna z cennikiem obowiązującym w MZK w Bielsku-Białej. Kolor czarny - regularne kursy autobusu linii nr 16, kolor czerwony - dodatkowe kursy autobusu linii nr 16 - informuje MZK.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy