Spektakl 'Błysk rekina' już w najbliższą sobotę

Region, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 02.10.2019 12:41, INFORMACJA PRASOWA
Spektakl 'Błysk rekina' już w najbliższą sobotę

Już w najbliższą sobotę 5 października o godz. 18.00 w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu zostanie wystawiony spektakl „Błysk rekina”.

Przedstawienie zostało zrealizowane przez młodzież działającą w grupie teatralnej Teatr Zaangażowany przy Szkole Podstawowej w Krzyżowej.

- W ostatnim czasie uczestnicy mieli okazję wybrać się do Teatru Ludowego w Krakowie, a ponadto współpracować z aktorem Piotrem Piechą oraz uczęszczać na regularne zajęcia i warsztaty teatralne. W Krzyżowej od dawna tworzymy przedstawienia, ale w tym roku chcemy poszerzyć grono odbiorców – mówi Józef Hubka, instruktor młodzieży.

Spektakl „Błysk rekina” to komedia przeznaczona zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Świetnym tekstom i rockowej muzyce towarzyszy przesłanie o charakterze wychowawczo-terapeutycznym. Premiera tego przedstawienia w Polsce miała miejsce w 2000 roku w Teatrze Ludowym w Krakowie i to właśnie dzięki współpracy z aktorem z tej instytucji udało się zrealizować przedsięwzięcie.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy