„Sukces nie zna barier 2019” - zgłoś kandydata do konkursu

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 07.10.2019 11:04, ap
Znasz kogoś, kto pomimo swojej niepełnosprawności robi więcej niż reszta? Kogoś, kto przełamuje bariery i mógłby być wzorem do naśladowania? Magistrat czeka na zgłoszenia kandydatów do niezwykłego konkursu.
„Sukces nie zna barier 2019” - zgłoś kandydata do konkursu
Urząd Miejski w Bielsku-Białej zaprasza do udziału w konkursie „Sukces nie zna barier 2019”. Celem konkursu jest promowanie postaw osób, które przełamują bariery i stereotypy dotyczące niepełnosprawności.Do Konkursu może zostać zgłoszona każda pełnoletnia osoba, której życie społeczne lub zawodowe oraz sposób radzenia sobie z niepełnosprawnością mogą stać się wzorem do naśladowania dla innych, oraz jest:
1) mieszkańcem Bielska-Białej lub
2) mieszkańcem innej gminy, pod warunkiem, że osoba ta pracuje lub angażuje się w działalność społeczną na terenie Miasta Bielska-Białej.

- Kandydata do Konkursu może zgłosić osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, w terminie do dnia 31 października 2019 r. - informuje Tomasz Ficoń z bielskiego magistratu.

Ogłoszenie wyników Konkursu odbędzie się podczas uroczystej gali, zorganizowanej w związku z obchodzonym w grudniu, Międzynarodowym Dniem Osób Niepełnosprawnych.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy